Мер піде? На позачерговій сесії Житомирської міської ради планують розглянути питання складання повноважень мером Сергієм Сухомлином.
На вечір 19 вересня планують скликати позачергову сесію Житомирської міської ради, на якій, серед іншого, розглянуть питання складання повноважень міським головою Сергієм Сухомлином. Про це повідомили кілька джерел у міській раді, передає Житомир.info.
«Найближчим часом очікується розпорядження про скликання позачергової сесії. На ній розглянуть кілька важливих питань, пов’язаних із бюджетом та субвенціями, але головне питання — дострокове складання повноважень міським головою. Депутати дізналися про це лише сьогодні вранці, тому зібрати кворум у такий короткий термін складно (потрібно мінімум 22 голоси «за»), але мер прийняв таке рішення. Йому запропонували посаду в Кабінеті міністрів України — очолити Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Однак його можуть призначити лише за умови складання повноважень міського голови», — розповіли журналісти.








