Німецький уряд планує депортувати з країни понад 12 тисяч афганців після відмови в наданні їм притулку.
Якщо це відбудеться, то близько 5% громадян Афганістану, які зараз живуть у Німеччині, повернуться додому.
Уряд обґрунтовує таке рішення тим, що у великих афганських містах ситуація безпечна.
Депортація афганців на батьківщину вважається в Німеччині суперечливою, адже в країні іноді відбуваються терористичні напади активного в регіоні руху «Талібан».
Про це повідомляє DW.
Німецька опозиція критикує депортаційні плани уряду.
http://uzhgorod.net.ua/








