ГоловнаНовиниКримінальна хронікаНа Бердичівщині поліція впіймала садівника "конопляного гаю"

На Бердичівщині поліція впіймала садівника “конопляного гаю”

2 вересня під час огляду у домоволодінні жителя с. Романівки Бердичівського району поліцейські виявили пакунки з сухою подрібненою масою та рослини коноплі. 22-річний молодик пояснив, що все це призначено для особистого споживання. Виявлене поліцейські вилучили.

Нині за вказаними фактом слідчі вже розпочали кримінальне провадження за ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ. Санкція статті передбачає покарання від штрафу до 3 років ув’язнення.

Заборонену сировину правоохоронці вилучили для подальшого направлення на експертне дослідження до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Досудові розслідування тривають.

Нагауємо, що слідчі Бердичівського районного відділу поліції оголосили жительці Андрушівської громади та її сусіду про підозри у посіві та вирощуванні конопель на приватних присадибних ділянках. Досудові розслідування тривають.

Выращивание конопли

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО