На Житомирщині зареєстрований ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання вчора, 29 липня, помер житель м. Баранівки. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 56-річний чоловік. Пацієнт мав інвалідність другої групи та супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Чоловік був госпіталізований 26 липня, діагноз підтверджено 28 липня. Лікарі докладали всіх зусиль, аби допомогти пацієнтці та, на жаль, хвороба виявилася сильнішою.
Наразі на Житомирщині зареєстровано 37 летальних випадків від COVID-19
Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…








