У Бердичеві під головуванням міського голови Сергія Орлюка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Порядок денний цього разу складався з 14 пунктів, які стосувалися різних аспектів захисту прав дітей.
Зокрема, члени та членкині комісії розглянули чотири заяви про визначення місця проживання дітей – із ким із батьків вони житимуть: з матір’ю чи батьком. Також було опрацьовано заяву щодо визначення способів участі одного з батьків у вихованні сина.
На засіданні обговорили чотири судові ухвали: у справах про позбавлення батьківських прав відносно дітей, про встановлення участі батька у вихованні доньки та про визначення місця проживання сина з наданням висновку органу опіки й піклування для розв’язання спору.
Окрему увагу приділили питанню виконання батьківських обов’язків матір’ю та батьком щодо сімох дітей. Комісія також розглянула доцільність позбавлення батька батьківських прав і заяву про надання дозволу на укладення договору дарування квартири на користь онука.
Наприкінці засідання було затверджено 27 індивідуальних планів соціального захисту для дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Крім того, проаналізовано висновки про стан утримання, навчання й виховання дітей у сім’ях опікунів і піклувальників та виконання ними своїх обов’язків.
За результатами засідання комісія ухвалила низку рішень, спрямованих на захист прав та інтересів дітей.








