Його життя було присвячене спорту, молоді та вихованню нових поколінь спортсменів. Як начальник фізичної підготовки та військової підготовки Бердичівської гвардійської стрілецької дивізії, він виховав не одну сотню молодих людей, гартуючи в них дух сили та витривалості. А як перший директор ДЮСШ Бердичева, Валерій Георгійович став невід’ємною частиною спортивного життя міста. Під його керівництвом ДЮСШ виросла у справжню кузню талановитих спортсменів, які неодноразово досягали високих результатів на змаганнях різних рівнів.
Його внесок у розвиток фізичної культури та спорту у Бердичеві важко переоцінити. Спільнота завжди пам’ятатиме Валерія Георгійовича як людину з невичерпною енергією, готовністю допомогти та ділитися досвідом. Він залишив за собою не тільки значні професійні досягнення, але й величезну людську спадщину, якою завжди пишатиметься Бердичів.
Вічна пам’ять великому вчителю, тренеру, наставнику. Співчуття рідним та близьким.
Прощання з Валерієм Георгійовичем відбудеться у середу, 16 жовтня, о 15:00 за адресою вул. Одеська, 57 А, 4 під’їзд.
Вічна пам’ять…