ГоловнаЖиттяЕкономікаПрокуратура вияснить, куди діли 200 000 гривень в Управлінні ЖКГ Бердичівської міської...

Прокуратура вияснить, куди діли 200 000 гривень в Управлінні ЖКГ Бердичівської міської ради

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Управління житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 372 тис. грн.

Зокрема, посадові особи управління зайво сплатили майже 177 тис. грн підрядній організації ПП «Елітбуд-1», яка завищила обсяг виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Крім того, через завищення обсягу заборгованості з різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання, які надавало населенню комунальне підприємство «Бердичівводоканал», управління зайво переказало йому 195 тис. грн субвенції, виділеної з державного бюджету.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО