ГоловнаЖиттяЗдоров'яЩе далеко не кінець: на Бердичівщині інфікувалася коронавірусом 11-річна дівчинка

Ще далеко не кінець: на Бердичівщині інфікувалася коронавірусом 11-річна дівчинка

За минулу добу (19 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 10 нових випадків захворювання на коронавірус. Вірус виявили у жителів Житомира (3), Баранівського (2), Любарського (2), Бердичівського (1) та Житомирського (2) районів. Про це повідомила Житомирська ОДА.

Також 19 травня повторне ПЛР-тестування не виявило вірусу у 43 пацієнтів. Це жителі Житомира (18), Бердичіського (12), Коростенського (9), Малинського (2), Чуднівського (1) та Новоград-Волинського (1).

Так, станом на 09.00 20 травня 2020 року на Житомирщині 583 зареєстровані діагнози коронавірусу серед жителів області, з яких 230 вже подолали цю хворобу. Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 195 пацієнти, у Коростенському районі – 102 та у Бердичівському районі – 99.

Нові випадки 19 травня встановлено у: Житомирі – 3 (жінка, 40 років; жінка, 25 років; чоловік, 25 років); Житомирському районі – 2 (чоловік, 60 років; жінка, 47 років); Бердичівському районі – 1 (дівчинка, 11 років); Любарському районі – 2 (чоловік, 68 років; жінка, 63 роки); Баранівському районі – 2 (чоловік, 20 років; хлопчик, 16 років).

Інфікована на Бердичівщині дівчинка – жителька села Швайківка. Бажаємо їй швидкого одужання! Та попереджаємо усіх, що коронавірус все ще з нами.

Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

НМТ 2026

200 балів з української мови на НМТ-2026: Анастасія Щерблюк

0
Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 має вагому причину для свята. Учениця Анастасія Щерблюк продемонструвала блискучий результат на Національному мультипредметному тесті 2026 року, набравши максимальні...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО