ГоловнаНовиниНовини БердичеваСергій Орлюк вітає бердичівських рятівників зі святом!

Сергій Орлюк вітає бердичівських рятівників зі святом!

Шановні рятівники Бердичівщини!

Прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята!

Воно об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб цивільного захисту. У мирний час Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом, стихією, захищаєте національні багатства держави, рятуєте людські життя.
Ви завжди на варті. У будні чи свята Ви, ризикуючи собою, завжди готові прийти на допомогу заради найціннішого скарбу – людини.

Нехай мир і злагода панують у Ваших домівках, Ваших родинах. Якими складними не були б завдання, завжди повертайтеся додому живими та здоровими. Нехай Вас оберігає Господь.

Сергій Орлюк,
директор ветеринарної клініки «Айболит»,
депутат Бердичівської міської ради

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО