Поліцейські нагадують громадянам про правила надійної парковки транспортних засобів У Коростені автовласник спіймав «на гарячому» і передав поліцейським чоловіка, який обікрав його ВАЗівку.
У Житомирі та Бердичеві правоохоронці встановлюють осіб, причетних до подібних злодіянь. Володільців транспортних засобів поліцейські закликають подбати про безпечне збереження майна.
В обласному центрі з автомобіля, припаркованого поруч із будинком, через незачинене вікно викрадено сумку із 2 тисячами гривень. А у Бердичеві із салону «ISUZU» – металевий сейф зі значною сумою коштів. За вказаними фактами поліція розпочала кримінальні провадження.
Тим часом поліція звертається до громадян: будьте уважні та обачні. У жодному разі не залишайте свої транспортні засоби без нагляду. Не забувайте замикати дверцята навіть на період вашої кількахвилинної відсутності. Обладнайте автомобіль протиугінними засобами. І врешті, пам’ятайте, що автомобіль – не сейф на колесах, а тому не зберігайте у салонах будь-яких цінних речей, документів або грошей, особливо на видноті. Не спокушайте злодіїв!
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…








