ГоловнаЖиттяЗдоров'яШоколад містить в собі небезпечну для здоров’я людини речовину

Шоколад містить в собі небезпечну для здоров’я людини речовину

За словами лікарів, у ході реалізації спостережень медики виявили в шоколаді окрему молекулярну речовину, яка чинить негативний вплив на організм чоловіків і жінок. Слід зауважити, що вплив цього елемента дуже схоже на марихуану. Дослідники заявляють, що какао-порошок має ванданамідом, речовину, яка відповідає за стан людини після вживання нею наркотиків.

Виявлений мікроелемент може справляти вкрай негативний вплив на діяльність головного мозку хлопців і дівчат. Крім того, воно викликає «легку» версію залежності. Саме з цієї причини багато представників слабкої і сильної статі не можуть відмовитися від солодкого продукту. У більшості випадків, шоколад їдять в необмежених кількостях, що згубно позначається на метаболізмі людини.

Лікарі стверджують, що перевищуючи щоденну норму, чоловіки і жінки ризикують захворіти алергічною реакцією. Також виникає хвороба серцево-судинної системи. Дослідники вважають, що тридцять кілограм шоколаду дорівнюють одній дозі конопель.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

нове авто

BMW X6 M60i повертається на ринок: характеристики, оснащення та особливості нової...

0
Компанія BMW готує повернення моделі X6 M60i на низку ринків. Новинка поєднує характерні риси купе-кросовера, потужну силову установку та сучасні технології, які сьогодні визначають...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО