У Бердичеві відбулося чергове судове засідання у справі про можливу колабораційну діяльність голови ОТГ.
Бердичівський суд продовжив дослідження доказів у справі щодо обвинувачення голови територіальної громади Бердичівщини у колабораційній діяльності, повідомляють Новини Бердичева.
Засідання, яке відбулося 24 січня 2024 року, фокусувалося на дослідженні письмових доказів, включаючи інформацію щодо місцезнаходження мобільних телефонів обвинуваченого та свідків у час скоєння можливого злочину.
Захисник обвинуваченого наголосив на різниці азимутів місцезнаходження абонентів, вказуючи на можливість їхнього перебування в різних місцях. Прокурор не погодився з твердження адвоката. Проте, суд вирішив продовжити дослідження після перерви, обумовленої повітряною тривогою, вже 14 лютого.
Нагадаємо, справа стосується можливого висловлення громадських закликів до підтримки дій держави-агресора у березні 2022 року з боку голови Швайківської громади.








