ГоловнаНовиниНовини БердичеваТериторіальна громада Бердичева святкує День місцевого самоврядування

Територіальна громада Бердичева святкує День місцевого самоврядування

Шановні бердичівляни!

7 грудня ми відзначаємо День місцевого самоврядування. Для депутатів, працівників мерії – це професійне свято. Однак насправді до самоврядування мають відношення всі без винятку городяни, особливо ті, які об’єдналися в різні громадські організації. Тож 7 грудня ми відзначаємо свято всієї територіальної громади міста.

Саме тому вітаємо з Днем місцевого самоврядування всіх без винятку городян, кому не байдужа доля міста, хто трудиться на благо Бердичева, робить його красивішим і просто займає активну позицію.
Від щирого серця бажаємо всім, перш за все, миру, міцного здоров’я, благополуччя, принциповості, мудрості, професіоналізму і впевненості в завтрашньому дні!

Зі святом!

Володимир Пономарчук – Голова міської організації політичної партії ВО «Батьківщина»
Валерій Шелепа – Голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Бердичівській міськраді

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО