ГоловнаІнформерКонкурсиУ Бердичеві юні борці з усієї Житомирщини виборюють звання найкращого

У Бердичеві юні борці з усієї Житомирщини виборюють звання найкращого

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

У місті розпочався чемпіонат Житомирської області з вільної боротьби

У Бердичівській дитячо-юнацькій спортивній школі ім. В. О. Лонського стартував обласний чемпіонат з вільної боротьби. Змагання проходитимуть 28–29 жовтня у двох вікових категоріях: серед юнаків та дівчат 2002–2004 та 2007–2008 років народження.

Про це повідомляє портал Новини Бердичева з посиланням на Бердичівську міську раду.

За словами організаторів, на чемпіонаті виступатимуть понад 100 учасників зі всієї області. Спортсмени, котрі здобудуть першість у своїх вікових та вагових категоріях, у результаті сформують збірну команду Житомирщини для подальшої участі у всеукраїнських змаганнях.

Команда Бердичівської ДЮСШ ім. В. О. Лонського, розповів директор закладу Олег Парфенов, представлена 28 учасниками, серед яких – четверо дівчат. Увесь педагогічний колектив, зазначив, сподівається, що їхні вихованці покажуть високий рівень підготовки та майстерності і потраплять до складу збірної.

За гостинність і гарну організацію чемпіонату подякувала бердичівській громаді секретар Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Марія Власенко. Вона представила учасникам титуловану спортсменку, майстра спорту Міжнародного класу, віце-чемпіонку світу серед жінок Ірину Бондар, і закликала молодь брати із неї приклад. Адже українці, підкреслила, повинні показати усьому світу, що ми – найсильніша нація не лише духом, а й тілом.

Із початком змагань привітав усіх присутніх міський голова Бердичева Сергій Орлюк. Нашій громаді, зауважив, надзвичайно приємно приймати у себе талановиту молодь з усієї області, адже саме за такою молоддю – активною та цілеспрямованою – майбутнє України.

Міський голова побажав учасникам гарного виступу на чемпіонаті і нагадав, що своїми досягненнями і здобутками на спортивному фронті вони також роблять внесок у Перемогу над ворогом.