ГоловнаБердичівУ Бердичеві на світ з’явилися нові маленькі жителі

У Бердичеві на світ з’явилися нові маленькі жителі

У Бердичеві нові маленькі жителі! З 8 по 14 липня 2024 року у пологовому відділенні КНП “Бердичівська міська лікарня” Бердичівської міської ради медичні працівники допомогли з’явитися на світ 8 немовлятам – 2 дівчаткам та 6 хлопчикам.

Про це повідомляє Бердичівська міська рада.

“Цей радісний тиждень став справжнім святом для молодих батьків, які отримали найцінніший дарунок – народження своїх дітей. Новонароджені та їхні мами почуваються добре, і кожен із них отримує належну медичну допомогу та турботу”, – йдеться у повідомлені.

Медичний персонал пологового відділення висловлює свою щиру вдячність усім, хто довірив їм цей важливий момент у житті, і бажає маленьким бердичівцям та їхнім сім’ям міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Нехай ці новонароджені хлопчики та дівчатка зростають під мирним небом, приносячи радість своїм рідним і прославляючи наше місто новими досягненнями та успіхами!

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Який екскаватор вибрати

Який екскаватор вибрати для приватного будівництва?

0
Сучасне будівництво важко уявити без спеціальної техніки, яка необхідна на різних етапах. Для нульового циклу та земляних робіт знадобляться послуги екскаватора (Умань), які допомагають...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО