ГоловнаБердичівУ четвер відбудеться позачергова сесія депутатів Бердичівської міської ради

У четвер відбудеться позачергова сесія депутатів Бердичівської міської ради

Позачергова сесія Бердичівської міської ради 8-го скликання відбудеться 11 серпня у сесійній залі міськради.

Відповідне розпорядження у найближчий час підпише міський голова Бердичева Сергій Орлюк.
У проєкті порядку денного всього декілька питань, але офіційної інформації з цього приводу поки нема. Початок сесії – об 10:00.

Головне питання – депутати Бердичівської міської ради розглянуть можливість надання погодження КП “Бердичівтеплоенерго” на укладання угоди щодо реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з постачальником природного газу, акціонерною компанією «Нафтогаз України» на суму 103 мільйони 231 тисяча 261 гривня і 64 копійки.

Згідно угоди “Бердичівтеплоенерго” повинно повністю розрахуватися з боргами за газ за шість років.

 

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Шелепа і Адаменко підписали Меморандум

Шелепа і Адаменко планують активізувати розвиток дитячого плавання у Бердичеві

0
16 червня 2026 року в Бердичеві відбулася знакова подія для сфери освіти та спорту. Комунальна установа «Міський плавальний басейн» Бердичівської міської ради та Управління...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО