Позачергова сесія Бердичівської міської ради 8-го скликання відбудеться 11 серпня у сесійній залі міськради.
Відповідне розпорядження у найближчий час підпише міський голова Бердичева Сергій Орлюк.
У проєкті порядку денного всього декілька питань, але офіційної інформації з цього приводу поки нема. Початок сесії – об 10:00.
Головне питання – депутати Бердичівської міської ради розглянуть можливість надання погодження КП “Бердичівтеплоенерго” на укладання угоди щодо реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з постачальником природного газу, акціонерною компанією «Нафтогаз України» на суму 103 мільйони 231 тисяча 261 гривня і 64 копійки.
Згідно угоди “Бердичівтеплоенерго” повинно повністю розрахуватися з боргами за газ за шість років.







