У Гришковецькому ліцеї вчора відбувся благодійний ярмарок, метою якого було зібрати кошти на підтримку українських воїнів. Захід зібрав значну кількість небайдужих мешканців громади, батьків та працівників ліцею, які разом влаштували справжнє свято єдності та підтримки. Відвідала свято у Гришковецькому ліцеї голова громади Ірена Лісова.

“Столи на ярмарку були переповнені смачними наїдками, які готували батьки та педагоги. Різноманітність страв, яскраві кольори та неймовірний аромат домашніх смаколиків приваблювали відвідувачів”, – розповідають журналісти.

Ліцеїсти, зі щирим бажанням допомогти українським воїнам, активно пропонували продукцію, а всі виручені кошти бережно складали в окремий сховок для ЗСУ.
Голова Гришковецької громади Ірена Лісова відзначила високий рівень організації та спільні зусилля громади: “Цей ярмарок подарував мені чудові враження та справжнє захоплення. Спостерігати, як учні, батьки та працівники ліцею зібралися разом, щоб підтримати наших Захисників, надзвичайно приємно. Ця єдність доводить, що ми сильні, коли об’єднуємося заради спільної мети. Вдячна кожному, хто долучився до цієї важливої ініціативи. Ми перемагаємо, бо ми єдині та працюємо на перемогу разом!”

Загалом на ярмарку вдалося зібрати понад 40 тисяч гривень, і всі кошти будуть спрямовані на потреби українських військових. Громада щиро вдячна ліцеїстам, їхнім батькам, працівникам ліцею та всім відвідувачам за підтримку. Цей захід вкотре продемонстрував, що, об’єднуючи зусилля, можна досягти великих результатів.
Раніше ми розповідали про те, як Гришковецька громада висловлює глибоку гордість і вдячність своїм героям!








