ГоловнаНовиниНовини БердичеваУ Маркушівському ліцеї відбувся звіт Райгородоцького сільського голови

У Маркушівському ліцеї відбувся звіт Райгородоцького сільського голови

У Маркушівському ліцеї відбувся звіт Райгородоцького сільського голови про підсумки роботи за 2024 рік.

У Маркушівському ліцеї відбувся звіт Райгородоцького сільського головиВчора в Маркушівському ліцеї жителі Маркушівського старостинського округу зібралися, щоб заслухати звіт Райгородоцького сільського голови Максима Самчика про основні досягнення, виклики та плани, реалізовані у 2024 році. Захід став важливим майданчиком для обговорення розвитку громади, залучення мешканців до діалогу та висвітлення ключових питань.

Підсумки 2024 року: головні досягнення та виклики

У своєму виступі Максим Самчик наголосив на пріоритетних аспектах роботи сільської ради, зокрема:

  • поліпшенні стану освіти;
  • зміцненні медичної інфраструктури;
  • благоустрої територій;
  • впровадженні соціальних програм;
  • раціональному використанні бюджетних коштів.

Очільник громади також поділився планами на 2025 рік, серед яких:

  • організація системного збору сміття;
  • продовження ремонту доріг;
  • створення добровільної пожежної охорони;
  • впровадження нових соціальних проєктів, спрямованих на покращення добробуту мешканців.

Звіт старости Маркушівського округу

Староста Маркушівського старостинського округу Інна Нагорнюк також представила звіт про виконану роботу у 2024 році. Серед головних досягнень округу вона відзначила:

  • ремонт фельдшерсько-акушерського пункту;
  • облаштування ритуальної площадки на кладовищі;
  • упорядкування територій округу.

Інна Нагорнюк подякувала жителям округу за активну участь у вирішенні важливих питань і закликала до подальшої співпраці задля спільного розвитку.

Підтримка громади на районному рівні

Голова Бердичівської районної ради Олександр Балянов , присутній на заході, відзначив злагоджену роботу сільської ради, громади та її очільника. Він наголосив на помітних результатах, серед яких:

  • залучення грантових коштів для встановлення сонячних електростанцій у двох амбулаторіях;
  • подвоєння обсягу сільського бюджету за чотири роки каденції.

Подяка жителям і натхнення на майбутнє

Максим Самчик завершив свій виступ словами вдячності всім мешканцям громади за їхню єдність, ініціативність і небайдужість. Окрему подяку він висловив Інні Нагорнюк за її вагомий внесок у розвиток Маркушівського округу та успішну реалізацію важливих проєктів.

Захід став важливим кроком до зміцнення співпраці між владою та жителями громади, підсумувавши досягнення 2024 року та окресливши цілі на майбутнє.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Який екскаватор вибрати

Який екскаватор вибрати для приватного будівництва?

0
Сучасне будівництво важко уявити без спеціальної техніки, яка необхідна на різних етапах. Для нульового циклу та земляних робіт знадобляться послуги екскаватора (Умань), які допомагають...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО