ГоловнаЖиттяЕкономікаВ Бердичеві борги за комунальні послуги накопичують… мерці

В Бердичеві борги за комунальні послуги накопичують… мерці

Під час засідання чергової адміністративної комісії міста Бердичева, яке відбулося у середу, 14 березня,  було розглянуто три аналогічні адміністративні протоколи по несплаті боргів за житлово-комунальні послуги, а точніше – за послуги одного з ЖЕКів. Звісно, такі випадки не є рідкістю, адже подекуди борги споживачів перед теплоенерго та водоканалом становлять більше десяти тисяч гривень, проте дані адміністративні протоколи є, в певному сенсі, унікальними.

Мова йде про три приватизовані квартири, які вже кілька років не мають офіційного власника: особа, на яку приватизовано житло, померла, а в приміщенні живуть люди, які не переоформили квартиру на себе. Тобто, мало того, що вони проживають без будь-яких офіційних документів у квартирі, яка рахується у власності мертвої особи, так ще й не оплачують у повній мірі комунальні послуги.

Як заявив голова адміністративної комісії Сергій Онофрійчук, людям слід роз’яснити, що вони фактично самовільно захопили квартиру, і небажання оформлювати спадщину може мати у майбутньому негативні наслідки.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Виділення коштів для освіти

Бердичів виділить 1,18 млн грн на безпеку шкіл та ремонт кабінетів...

0
На найближчому пленарному засіданні сесії депутати Бердичівської міської ради розглянуть важливе питання для освітньої галузі. Йдеться про внесення змін до міської цільової програми розвитку...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО