ГоловнаНовиниКримінальна хронікаВ Бердичеві правоохоронці вилучили у місцевого жителя набої

В Бердичеві правоохоронці вилучили у місцевого жителя набої

Дільничні інспектори Бердичівського міськвідділу міліції під час відпрацювання однієї із адміністративних дільниць міста виявили факт незаконного зберігання боєприпасів.

Дільничним інспекторам, які здійснювали обхід однієї із площ м. Бердичева в поле зору потрапив чоловік, який побачивши правоохоронці намагався швидко покинути площу та заховатися між будинками. Міліціонери наздогнали підозрілого чоловіка та під час поверхневого огляду в обох кишеня штанів було виявлено 11 предметів ззовні схожих на набої калібру 5,45 мм та поліетиленовий згорток із подрібненою рослинною масою зеленого кольору.

56-річний місцевий житель пояснив, що набої він знайшов, а де саме не пам’ятає, а зілля зберігав для власних потреб.

– Інформацію по даним фактам внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 309 (зберігання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України – розповів т.в.о. начальника Бердичівського МВ УМВС Валерій Кравчук. – Наразі вилучені набої та рослинну масу направлено на дослідження до Науково-дослідного експертного криміналістичного центру УМВС.

Триває розслідування

Бердичівський МВ УМВС України в Житомирській області

[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО