ГоловнаНовиниКримінальна хронікаВ Бердичеві захворіла на коронавірус молода медпрацівниця

В Бердичеві захворіла на коронавірус молода медпрацівниця

Буквально зранку ми повідомляли про те, що за минулу добу по Житомирській області не виявлено жодного нового випадку коронавірусу, однак цю інформацію спростував голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. За його словами, за результатами ПЛР-аналізу стало відомо, що із 34 надісланих матеріалів COVID-19 підтверджено лише у однієї особи.

На жаль, коронавірус виявлено у бердичівлянки 1993 року народження, яка за попередньою інформацією, являється медичним працівником. Наразі її стан стабільний, пацієнтка спостерігається у КНП «Бердичівська міська лікарня».

Станом на зараз, на теренах Житомирщини визначено 95 лабораторно підтверджених випадків, яких 11 – у медичних працівників (2 з міста Бердичева). Всього в Бердичеві вже 25 зафіксованих випадків коронавірусу.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook.https://www.facebook.com/groups/pidsluhanoberdychiv/

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО