Сьогодні, 28 квітня, на Житомирщині лабораторно підтвердили ще нові випадки захворювання на коронавірус за добу у жителів області. Таким чином в регіоні вже 357 зареєстрованих діагнозів COVID-19. Про це інформує офіційний сайт Житомирської ОДА.
Нових пацієнтів з коронавірусною інфекцією зареєстрували у Житомирі (2) та у Бердичеві (1).
За добу нові випадки виявили у Житомирі (жінка, 54 роки; жінка, 57 років) та у Бердичеві (жінка, 46 років).
Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 123 пацієнти, у Коростені – 66 та в Бердичеві – 63 (ще 5 випадків у Бердичівському районі).
Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook. https://www.facebook.com/groups/pidsluhanoberdychiv/








