ГоловнаЖиттяЗдоров'яВ Бердичеві за добу збільшилася кількість хворих коронавірусом

В Бердичеві за добу збільшилася кількість хворих коронавірусом

Сьогодні, 28 квітня, на Житомирщині лабораторно підтвердили ще нові випадки захворювання на коронавірус за добу у жителів області. Таким чином в регіоні вже 357 зареєстрованих діагнозів COVID-19. Про це інформує офіційний сайт Житомирської ОДА.

Нових пацієнтів з коронавірусною інфекцією зареєстрували у Житомирі (2) та у Бердичеві (1).

За добу нові випадки виявили у Житомирі  (жінка, 54 роки; жінка, 57 років) та у Бердичеві (жінка, 46 років).

Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 123 пацієнти, у Коростені – 66 та в Бердичеві – 63 (ще випадків у Бердичівському районі).

Обговорити цю новину можна на нашій сторінці в Facebook. https://www.facebook.com/groups/pidsluhanoberdychiv/

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

економіка

ЄЦБ підвищив ключову ставку та продовжив жорстку монетарну політику

0
Європейський центральний банк ухвалив рішення про чергове підвищення ключової процентної ставки та продовження політики жорсткого монетарного регулювання. Регулятор пояснив рішення необхідністю подальшого стримування інфляційних...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО