ГоловнаНовиниКримінальна хронікаВ кишені 32-річної бердичівлянки знайшли шприц з наркотиками

В кишені 32-річної бердичівлянки знайшли шприц з наркотиками

На вулиці райцентру у 32-річної жінки поліцейські виявили та вилучили наркотичну сировину. Розпочато кримінальне провадження.

12 вересня на одній з вулиць м. Бердичева під час поверхневого огляду у підозрілої жінки поліцейські виявили медичний шприц, частково заповнений рідиною коричневого кольору. За словами 32-річної бердичівлянки, цю наркотичну речовину вона зберігала для власного вжитку.
На місце події прибула слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції, працівники якої виявлене вилучили та направили на експертизу.

За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів (ст.309 Кримінального кодексу України) розпочато кримінальне провадження. Подібні протиправні дії караються штрафом, виправними роботами, піврічним арештом, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Бойлер електричний

Інтеграція бака непрямого нагріву з твердопаливним котлом: практичний гайд

0
Обʼєднання бака непрямого нагріву з твердопаливним котлом — поширене, але технічно непросте рішення для приватних будинків. На відміну від газового котла, який працює в...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО