ГоловнаНовиниНовини БердичеваВ Житомирській області провели дезінфекцію

В Житомирській області провели дезінфекцію

Минулої доби Житомирщині практично вдвічі зросла кількість захворівших на COVID-19. За даними обласного лабораторного центру підтверджено 426 випадків інфікування. Зважаючи на такі статистичні дані рятувальники не припиняють роботи по попередженню короновірусної інфекції.

Так, в смт Ємільчине проведено обробку під’їзду багатоквартирного житлового будинку, де виявлено захворілих на COVID-19 жителів, а також поруч розташованого магазину та прилеглих до нього територій.

В Андрушівському районі бійці ДСНС продезінфікували одну виборчу дільницю.

Двічі, зранку та ввечері, коростишівські рятувальники проводили санітарну обробку приймального відділення центральної районної лікарні та територій біля супермаркетів «АТБ» і «Фуршет», а також дезінфекцію 6-ти автомобілів швидкої допомоги.

Крім того, у Бердичеві місцеві рятувальники двічі за добу знезаражували будівлю взуттєвої фабрики всередині та ззовні. У Житомирі ж бійці ДСНС провели дезінфекцію двох будівель Пенсійного фонду.

Всі роботи проводяться у відповідності до звернень органів місцевої влади.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО