spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортВихованці бердичівського ВПСК "Козак" показали себе у Одесі

Вихованці бердичівського ВПСК “Козак” показали себе у Одесі

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

У місті Одеса з 2 по 5 листопада пройшли захоплюючі змагання з тайського боксу, відомого як “Муей тай – Кубок України”.

У цих змаганнях взяли участь 250 учасників з різних куточків України, серед яких були й представники Житомирщини. Вихованці бердичівського ВПСК “Козак” під керівництвом тренера Олега Глінського відзначилися своїми видатними досягненнями, повідомляють Новини Бердичева.

Серед переможців турніру особливу увагу заслуговує Крістіна Півень з Бердичева, яка виборола перше місце на Кубку України серед дорослих жінок у ваговій категорії до 57 кг. Її вражаюча вдача та відданість тренуванням допомогли їй стати чемпіонкою і здобути золоту медаль.

Крістіна також отримала шанс представляти Україну як член збірної команди на міжнародному рівні. Вже через декілька днів вона вирушить до Таїланду, де буде готуватися до чемпіонату Європи серед дорослих, який відбудеться в Туреччині у грудні цього року.

Крістіна Півень – справжній приклад талановитої та відданої атлетки, яка пройшла важкий шлях до успіху та покаже свої найкращі результати на міжнародній арені.

Позитивні новини також прийшли від іншого представника Житомирщини – Богдана Диби. Він здобув бронзову медаль на чемпіонаті Одеської області серед дітей 10-11 років у ваговій категорії до 46 кг. Його досягнення свідчать про те, що молодь з Житомирщини має великий потенціал у тайському боксі, і це може бути першим кроком до багатьох майбутніх спортивних успіхів.

Ці змагання з тайського боксу стали важливою подією для спортивного життя Житомирщини та України загалом. Вони підкреслюють важливість підтримки молодих спортсменів і надають їм можливість проявити свій талант та вміння на міжнародній арені. Нехай ці досягнення стануть натхненням для інших молодих спортсменів та підтримкою для розвитку спорту в регіоні.

Новини Бердичева раніше повідомляли, що бердичівлянка Крістіна Півень перемогла у Чемпіонаті України з таїландського боксу. Крім того, ми вже розповідали, що Бердичівські козаки та козачки гарно виступили на чемпіонаті з Муай Тай.