Рідко коли буває так, що депутат, якого обирають люди, сумлінно виконує свої обов’язки, працюючи в інтересах громади, а не задля піару чи власного збагачення. Усі, хто знає депутата Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Орлюка, вже давно переконалися, що його слова ніколи не розходяться з ділом, а все, що він робить – робить з турботою про бердичівлян.
Звісно, можливості депутата обласної ради не безмежні, однак Сергій Орлюк ніколи не обіцяє неможливого, а якщо вже сказав – неодмінно виконає. У цьому могли переконатися жителі багатоповерхового будинку по вулиці Житомирській, 53 міста Бердичева, які звернулися до депутата з проханням встановити дитячий майданчик у дворі їх будинку, щоб дітям було де гратися.
І ось вже 2 лютого місцеві мешканці з задоволенням спостерігали за тим, як встановлюється у їх дворі новий сучасний дитячий майданчик, депутат особисто приїхав щоб поспілкуватися з людьми та переконатися у якості монтажних робіт. При розмові з Сергієм Орлюком люди щиро дякували йому за допомогу та турботу, адже ще раніше писали аналогічне звернення на ім’я бердичівського міського голови, однак тоді це результату не дало, а ось депутат обласної ради відразу відреагував на прохання мешканців будинку.
[su_youtube_advanced url=”https://www.youtube.com/watch?v=cYXENiGTzWQ&feature=youtu.be”]https://www.youtube.com/watch?v=DrSzdicFMq0[/su_youtube_advanced]
Високо оцінив роботу свого однопартійця керівник фракції ВО «Батьківщина» у Бердичівській міській раді Валерій Шелепа, який зазначив, що депутатська діяльність Сергія Орлюка є прикладом того, як депутати від «Батьківщини» дбають про інтереси своїх виборців, адже вони ніколи не відмовляють людям у допомозі, роблячи свій вагомий внесок у розвиток міста Бердичева.
Дмитро КВІТЕНЬ
















