ГоловнаВЛАДАЖителів міста Бердичева змусять додатково платити ще й за транспортування електроенергії

Жителів міста Бердичева змусять додатково платити ще й за транспортування електроенергії

Національна комісія з регулювання ринку електроенергії і комунальних послуг планує розділити тариф на електроенергію для населення на постачання і транспортування, як це вже зроблено на ринку газу з січня 2020 року.

Про це глава Нацкомісії Валерій Тарасюк заявив в інтерв’ю БізнесЦензор.

“Безумовно. Для промислових споживачів такий поділ вже існує. Надалі це чекає всі сфери енергетики. Так працює енергетика в усі країнах. Тому що транспортування – це природна монополія, а поставка – це конкурентний ринок і ці послуги повинні надавати різні компанії”, – сказав Тарасюк.

Нагадаємо, в кінці грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг змінила порядок оплати послуг з доставки газу. Якщо раніше оплата за послугу доставки газу була врахована у вартості палива, то тепер споживачі отримують окрему платіжку за розподіл газу.

Обговорити цю новину у Facebook на сторінці Підслухано в Бердичеві. Встановлено…

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО