ГоловнаНовиниНовини БердичеваЖитомирщина покине "червону" зону вже завтра?

Житомирщина покине “червону” зону вже завтра?

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС було прийняте рішення про перехід Житомирської області з 23 грудня з «червоного» до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки! Про це повідомляє голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«На сьогодні в області спостерігається стійке покращення епідемічної ситуації, зокрема кількість підтверджених випадків захворювання зменшилась в понад 2 рази в порівнянні з попередніми тижнями. Завантаженість ліжок з киснем становить 19%. Рівень госпіталізацій – менше 60 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків інфікування менше 20%. Тож Житомирська область за всіма показниками відповідає саме жовтому рівню карантинних обмежень», – наголошує посадовець.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО