ГоловнаНовиниНовини Бердичева15 ділянок отримали учасники АТО у Бердичівському районі

15 ділянок отримали учасники АТО у Бердичівському районі

Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області на території всіх районів визначило земельні масиви загальною площею 2150 га, які придатні для передачі у власність учасникам АТО для будівництва та ведення господарства.

Але, 155 бійців АТО, що проживають у Житомирській області, отримали відмову в отриманні дозволу на розробку документації з землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації.

Станом на 20.08.2015р. до територіальних органів Держгеокадастру області та міських, селищних, сільських рад області надійшло 3525 заяв. 1873 заяв опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою по 1718 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 155 заявам.

По 242 земельним ділянкам документація із землеустрою розроблена та затверджена, а зазначені земельні ділянки загальною площею 79,824 га передані в приватну власність.

15 ділянок отримали учасники АТО та члени їх сімей у Бердичівському районі. Найбільше ділянок отримано в Житомирському районі – 126 та Малинському – 25.

Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 945,1305 га.

З’ясовуючи причини, чому не всі хто подав заяву, отримали дозвіл; волонтери вияснили, що усю роботу саботують чиновники на місцях.

«Проблема у тому, що чиновники на місцях не хочуть допомагати хлопцям. Земля є, її вистачає, але давати її не хочуть. От зокрема була ситуація: двоє бійців у червні написали заяви на виділення земельних ділянок під ведення сільського господарства в Олевському районі. Всі ми знаємо, що це за район і яка “золота” там земля. Проте, вони вирішили спробувати. Земля була вільна, заяви прийняли, але через місяць їм прийшла відмова. Як виявилося, за 20 днів цю землю встигли оформити на себе “прості” громадяни з Рівненщини. Такі випадки непоодинокі. Та ж ситуація на Овруччині та Ємільчинщині», – розповіла громадська активістка і волонтер Ірина Коцюба.

Нагадаємо, що 3 червня у міській раді відбувся розіграш земель у місті Бердичеві. Виділення наділів проводилося у два етапи: спершу відбувся аукціон серед сімей загиблих, а тоді – серед поранених учасників АТО. На той момент було подано 440 заяв від військовослужбовців. У розіграші взяли участь 47 претендентів, 6 з яких – родини загиблих на сході бердичівлян. Дружина загиблого героя Романа Абрамова від участі у аукціоні відмовилася.

У результаті були отримані земельні наділи по вулицях Хажинській, Захисників України, Веселковій, а також по провулках Затишному і Абрикосовому, що в районі Елінгу.
26 червня рішенням міської ради було затверджено передачу розіграних земель у приватну власність.

Жанна БЕРЕЗОВКА

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО