На початку засідання сесії Бердичівської районної ради Віталій Бунечко , голова Житомирськох ОВА, представив депутатам, керівникам громад, підприємств та військових підрозділів нового керівника Бердичівської районної військової адміністрації – Олександра Хомича.
Його чудово знають у районі, адже він народився на Бердичівщні і глибоко розуміє потенціал та потреби кожного села і кожної громади району.
“Олександр уже давно є частиною нашої команди, має понад 25 років управлінського досвіду, успішно керував Чуднівським та Житомирським районами, а також працював моїм радником. Його вагомий внесок у зміцнення обороноздатності Житомирщини відзначений Президентом України”, – наголосив Віталій Бунечко.
Він нагадав, що новий керівник вміє брати на себе відповідальність, ухвалювати чіткі рішення та працювати виключно на результат. Пан Бунечко переконаний, що він виправдає високу довіру та зробить усе, аби Бердичівський район залишався безпечним і впевнено розвивався.
Водночас Віталій Бунечко подякував попередній керівниці району Людмилі Димидюк за її стійкість, характер та величезну роботу, яку вона виконала для захисту й розвитку Бердичівщини та всієї Житомирської області у найскладніші часи повномасштабної війни.
Вітаємо Олександра Хомича з призначенням. Бажаємо сил, енергії та надійної підтримки від людей.








