ГоловнаЖиттяРелігія17 жовтня 2015 року в Бердичеві відбудеться ІІ Всеукраїнське паломництво медичних працівників

17 жовтня 2015 року в Бердичеві відбудеться ІІ Всеукраїнське паломництво медичних працівників

Медики паломники прийдуть до Матері Божої Бердичівської, або просити її допомоги у своїх справах.

[su_quote]”З нагоди спомину св. Луки, Євангеліста, який також є покровителем лікарів, 17 жовтня 2015 року в Бердичеві відбудеться II Всеукраїнське паломництво медичних працівників до Матері Божої Бердичівської”, – повідомили організатори.[/su_quote]

Всі охочі зможуть взяти участь у конференції та спільній молитві в старовинному санктуарії Отців Кармелітів, які в цьому році відзначають 500-річницю народження реформаторки ордену – св. Терези Авільської.

В 11-30 відбудеться конференція, а у 13-00 – Свята Меса.

Новини Бердичева

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО