ГоловнаЖиттяКультураАнжеліка Лабунська, голова обласної ради, вітає з Днем Незалежності

Анжеліка Лабунська, голова обласної ради, вітає з Днем Незалежності

Дорогі українці!

Сердечно вітаю вас з найбільшим національним святом нашої Батьківщини — Днем Незалежності! 24 серпня 1991 року здійснилась мрія українського народу. Україна постала на карті світу волелюбною, незалежною державою, вільною серед вільних, рівною серед рівних. Голодомори та репресії не знищили в нас український дух та прагнення до свободи. Ми вистояли і перемогли.

Сьогодні, коли найкращі сини і дочки України віддають своє життя за право народу жити в мирній і процвітаючий країні, вклонимося усім тим, хто боронить нашу рідну землю. Бо саме на полях боїв, в неволі загарбників, в російських та німецьких таборах гартувалася наша Незалежність.

Вітаючи вас зі святом Дня Незалежності, закликаю всіх нас єднатися навколо Незалежної і Вільної України. Зробімо все, щоб зберегти для нащадків це наше величне завоювання. Україна і український народ того варті.

Бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя і мирного неба!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, Анжеліка Лабунська
Голова Житомирської обласної ради

Бердичів BIZ

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Повернення з полону

Євген Климчук повернувся з російського полону до Бердичева

0
Бердичівська громада переживає справжнє свято. Після майже чотирьох років неволі додому повернувся Євген Климчук — мужній навідник аеромобільного взводу 46-ї окремої аеромобільної Подільської бригади...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО