ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичівські баскетболістки виграли чемпіонат з баскетболу

Бердичівські баскетболістки виграли чемпіонат з баскетболу

Чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед дівчачих команд ДЮСШ (1998 – 1999 р.н.) виграла команда з Бердичева.
Чемпіонат відбувся у спортивному залі палацу спорту «ЛАВ» м. Бердичева, і бердичівська команда ДЮСШ ім. В. О. Лонського у фіналі обіграла команду ДЮСШ №1 з Житомира.

Житомиряни отримали срібло. Бронзу отримала команда з Луганської ДЮСШ.
Всього 65 спортсменок з Житомирської області взяли участь у даному турнірі. Це дівчата з Житомира, Коростеня, Бердичева, Попільні та з інших населених пунктів області.

Щиро вітаємо переможців!

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО