У першому матчі півфіналу Кубку Житомирщини з футболу ФК «Бердичів» завдяки голу Олександра Єлісєєва мінімально здолав ФК «Мал» (Коростень).
Про це 4 серпня зазначається на сайті Житомирської обласної асоціації футболу, повідомляють Новини Бердичева.
“Кубок Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні.» 1/2 фіналу, перший матч. ФК «Бердичів» – «Мал» – 1:0. 04 серпня 2021 р. Бердичів. Прогрес – 18:00. Арбітр – А. Загоруйко. Гол: Олександр Єлісєєв (56)”, – йдеться у повідомлені.
Сергій Орлюк та уся спортивна громадськість Бердичева сердечно дякують футболістам за щиру увагу й турботу, проявлену до гостей.









