ГоловнаНовиниНовини БердичеваБердичів отримав від держави 8 734 700 грн на харчування школярів

Бердичів отримав від держави 8 734 700 грн на харчування школярів

Бердичів отримав. Державна субвенція що її мала отримати бердичівська громада, стала причиною скликання 60-ї позачергової сесії Бердичівська міська рада.

За інформацією начальниці фінансового управління Олени Геденач, своїм розпорядженням від 26.12.2024 № 1323-р Уряд виділив місцевим бюджетам субвенцію на забезпечення харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти.

Бердичівській громаді на ці цілі надійшло 8 734 700 грн. Кошти виділено на Спеціальний фонд бюджету , повідомила Олена Геденач, тож вони переходять на наступний, 2025-й рік, і будуть спрямовані, відповідно до призначення.

Депутати одноголосно проголосували за те, аби прийняти субвенцію.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Депутати

86-та сесія Бердичівської міської ради 24 червня: фінансова автономія шкіл та...

0
24 червня 2026 року о 10:00 в актовій залі виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбудеться чергова 86-та сесія VIII скликання. Депутатам доведеться розглянути понад...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО