Неділя, 5 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортБердичівлянин Дмитро Нікітін здобув золоту медаль на змаганнях у Стамбулі

Бердичівлянин Дмитро Нікітін здобув золоту медаль на змаганнях у Стамбулі

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

На чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), який відбувся 10 лютого в приміщенні, українські спортсмени вразили своїми досягненнями, завоювавши шість медалей, серед яких дві золоті.

Про це повідомляють Новини Бердичева з посиланням на Федерацію легкої атлетики України.

“Серед переможців були стрибуни у висоту Дмитро Нікітін і Кирило Луценко, які відзначилися вражаючими результатами. Дмитро Нікітін, пройшовши висоту 2.20 метра в другій спробі, виборов золоту медаль, тоді як Луценко поділив друге місце з румунським спортсменом Валентином Александру Андрону (2.15 м)”, – йдеться у повідомлені.

Ці вражаючі досягнення були високо оцінені у федерації легкої атлетики України, що відзначила успіх українських спортсменів на міжнародному рівні.