ГоловнаЖиттяВін+ВонаЧудові новини з пологового відділення Бердичівської міської лікарні!

Чудові новини з пологового відділення Бердичівської міської лікарні!

Чудові новини! З 5 по 11 серпня 2024 року у пологовому відділенні КНП “Бердичівська міська лікарня” медичні працівники допомогли з’явитися на світ 7 немовлятам. У нашому місті стало на 4 дівчаток та 3 хлопчиків більше!

Про це повідомляє Відділ охорони здоров’я Бердичівської міської ради.

“Ці щасливі моменти народження стали можливими завдяки професіоналізму та турботі медичних працівників, які щоденно докладають максимум зусиль, щоб забезпечити комфорт та безпеку як мамам, так і їхнім малюкам”, – йдеться у повідомлені.

Директор КНП “Бердичівська міська лікарня” Костянтин Гінгуляк привітав родини з народженням малюків і висловив слова вдячності медичним працівникам: “Вітаю кожну родину з появою нових членів вашої сім’ї! Народження дитини — це завжди радість і новий етап у житті, сповнений любові та незабутніх моментів. Дякую нашому колективу пологового відділення за професіоналізм і самовіддану працю. Ви щоденно даруєте нашим родинам найдорожче — нове життя. Бажаю всім здоров’я, миру та благополуччя”!

Ці слова підкреслили важливість і значимість роботи медиків у житті кожної родини та міста в цілому. Вітаємо родини з поповненням та бажаємо здоров’я, щастя і благополуччя новим мешканцям Бердичева!

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

новий смартфон

Honor X70 Pro Max представлений: батарея 8560 мАг, AMOLED 120 Гц...

0
Компанія Honor представила смартфон Honor X70 Pro Max, який отримав збільшену ємність акумулятора, AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц та розширений рівень захисту корпусу....

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО