Середа, 15 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваФК «Бердичів» розгромив козятинських футболістів з рахунком 7:2

ФК «Бердичів» розгромив козятинських футболістів з рахунком 7:2

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Футболісти з ФК «Бердичів» продовжують йти до втілення мрії усіх бердичівських вболівальників – стати чемпіонами Житомирської області, однак поки що вони відпочивають, так як на сьогоднішній день у Чемпіонаті Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги між першим та другим колом невелика перерва, так як перші футбольні зустрічі другого кола відбудуться тільки 3 вересня. Втім це не значить, що потрібно сидіти, склавши руки, тому наші футболісти справно тренуються, щоб бути добре підготовленими до змагань.

Саме тому нещодавно ФК «Бердичів» провів товариську зустріч, приймаючи вдома команду з смт. Глухівці ФК «АКВ» (раніше виступала у Вінницькій області під назвою «Промінь»). Наші футболісти блискуче розпочали свій виступ, і пішли на перерву після першого тайму з переможним, можна навіть сказати, розгромним рахунком 6:1.

Другий тайм зустрічі пройшов вже за меншої активності бердичівських футболістів, втім один м’яч у ворота суперників вони все ж таки забили, гості з Вінничини теж змогли один раз відзначити ворота суперників вдалим ударом. У підсумку – рахунок 7:2 на користь бердичівлян, що, безумовно, є серйозною підставою для сподівань на вдалий виступ ФК «Бердичів» у другому колі Чемпіонату Житомирської області.