П’ятниця, 26 Квітня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортІлля Вільман з Бердичева став срібним призером Чемпіонату Європи з комбат самозахисту

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Угорське місто Надьканіжа стало ареною для захоплюючих змагань з бойових мистецтв Комбат Самозахист, які відбулися 19-20 травня.

Ці змагання, організовані Міжнародною Бойовою Організацією (International Combat Organization), зібрали 464 спортсменів з 14 країн Європи, повідомляють Новини Бердичева.

“Національна збірна України, яка торік посіла друге місце в загальнокомандному заліку, на цей раз продемонструвала неймовірну силу та перевагу над своїми конкурентами. Збірна України стала неперевершеною у кількості нагород, завоювавши 118 медалей, з яких 64 були золотими”, – йдеться у повідомлені.

Ілля Вільман

Один з учасників національної збірної України був представлений містом Бердичів. Це відомий спортсмен Ілля Вільман . Він є вихованцем військово-патріотичного спортивного клубу “Козак” та військовослужбовцем десантно-штурмової бригади. Ілля виступав у категорії ММА (змішаних єдиноборств) у ваговій категорії до 95 кілограмів.

У своїх поєдинках на шляху до фіналу, бердичівлянин здобув три впевнені перемоги, продемонструвавши високий рівень підготовки та бойовий дух. У фінальному поєдинку Ілля змагався з місцевим спортсменом з Угорщини, і хоча він поступився супернику, все ж здобув срібну нагороду Чемпіонату Європи.

Цей успіх Іллі Вільмана закріпив його місце у складі Національної збірної України та надав йому можливість виступати на міжнародній арені. Загалом, завдяки вагомому внеску українських спортсменів, збірна України здобула перше місце в загальнокомандному заліку Чемпіонату Європи.

Тренерами Іллі Вільмана є Володимир Олександрович Шпит та Олександр Валерійович Савенко, які віддано працюють над розвитком та підготовкою своїх вихованців. Вони заслуговують на вдячність за свою професійну роботу та успіхи своїх спортсменів.

Участь Іллі Вільмана в Чемпіонаті Європи з бойових мистецтв Комбат Самозахист є великою гордістю для міста Бердичів та всієї України. Його досягнення і талант свідчать про високий рівень спортивного руху в нашій країні та заслуговують нашої повної підтримки та вдячності. Бажаємо Іллі подальших успіхів, нових перемог та яскравих виступів на міжнародній арені!