Бажання комерційних структур покращити свою роботу інколи не співпадають з бажанням мешканців Бердичева, які у першу чергу захищають свої потреби.
Саме так сталося на вулиці Зоряній у нашому місті. Компанія Полісся Екосфера звернулася до управління ЖКГ міськвиконкому та запропонувала перенести майданчик для сміттєвих контейнерів біля багатоповерхівки по вулиці Зоряній на інше місто – дорогу у приватному секторі, повідомляють Новини Бердичева.
«Управління ЖКГ не мало нічого проти такого переносу, бо дуже часто сміття з майданчика біля багатоповерхівки потрапляло у систему водовідведення дощової води, що приводило до її забиття з відповідними наслідками. Тож керівництво ЖКГ усно погодило переніс сміттєвого майданчика, але за умови отримання бізнесменами письмової згоди мешканців вулиці, де планувалося побудувати майданчик для сміттєвих контейнерів, та отримання офіційного дозволу від виконкому на початок робіт». – йдеться у повідомлені.
Однак менеджери підприємства Полісся Екосфера проігнорували вимогу управління ЖКГ, та дали команду будівельникам розпочали роботи по будівництву майданчика для сміттєвих контейнерів по вулиці Зоряній. Далі самодіяльність працівників «Полісся Екосфера» привела до конфлікту з мешканцями вулиці Зоряній, що живуть біля місця, де планувалося побудувати майданчик, та залучення до конфлікту місцевих політиків-відеоблогерів.
Але шоу не вийшло. За вказівкою міського голови Бердичева на місце конфлікту приїхав заступник мера Руслан Квятківський , який переговорив з мешканцями вулиці та встановив порушення процедури переносу майданчика з боку працівників приватної компанії.
[su_quote]«Самодіяльність працівників «Полісся Екосфери» та не виконання ними законних вимог місцевого самоврядування привели до конфлікту та соціальній напрузі на вулиці Зоряній. Ніякого переносу майданчика не буде до тих пір, поки управління ЖКГ не побачить письмового погодження мешканців вулиці Зоряній на ці дії. А муніципальна інспекція покарає працівників приватного підприємства за те, що розпочали роботи з будівництва майданчика без потрібних дозволів», – наголосив Руслан Квятківський.[/su_quote]

Міська влада оперативно відреагувала на конфліктну ситуацію, а бізнесменам треба уважніше ставитися до думки людей та діяти згідно з законом. Люди сами полагодили дорогу та знищили майданчик, який на їх думку недоречний у цьому місті.









