ГоловнаЖиттяЖКГКП «Бердичівтеплоенерго» увійшло у звичний режим теплопостачання

КП «Бердичівтеплоенерго» увійшло у звичний режим теплопостачання

Надання послуг відбуватиметься в штатному режимі з 17 листопада

Як повідомили портал Новини Бердичева у КП «Бердичівтеплоенерго», з 17.11.2022 року скасовуються графіки надання послуг, що діяли раніше. Надання послуг відбуватиметься у звичайному режимі, згідно з регламентом підприємства.

Крім того, у «Бердичівтеплоенерго» звернули увагу бердичівлян, що надання послуг з постачання теплової енергії може бути призупинено у випадку обмеження чи відключення електроенергії в районах розміщення котелень.

Опалювальний сезон в Бердичеві, не дивлячись на війну, розпочався. Українців попереджають, що опалювальний сезон 2022-2023 буде найскладнішим за останні 30 років, оскільки ворог обстрілює енергетичну інфраструктуру. Але ми всі сподіваємося, що у квартирах цієї зими буде тепло та затишно. Дай Боже та ЗСУ.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Колиба Ресорт біля Бердичева

Незабутній відпочинок біля Бердичева: Колиба Ресорт! 

0
Усього за кілька хвилин їзди від Бердичева, у мальовничому селі Романівка, розташувався сучасний оазис комфорту — Колиба Ресорт. Це не просто база відпочинку, а...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО