23 лютого в колонії відбулося відзначення свята рідної мови. У клубі та школі, що знаходяться при установі зібралися засуджені яким зачитав лекцію директор вечірньої загальноосвітньої школи II та III ступенів Володимир Чепюк. Він зазначив, що мова – це духовний скарб нації, знати, берегти і примножувати рідну мову – обов’язок кожної людини.Також засудженим було презентовано виставку підручників та навчальних посібників.
Свято рідної мови стало ще одним позитивним заходом направленим на виправлення засуджених та збагачення їх культурного рівня.
Старший інспектор із контрольно-аналітичної роботи лейтенант внутрішньої служби Яницький О.І.








