З 15 листопада розпочалась реєстрація на участь у найбільшому міжнародному ІТ-Чемпіонаті – «Золотий Байт»! Призовий фонд складає – 500 000 грн. В цьому році Житомир вперше зможе взяти участь у заході такого рівня.
Організатором виступає Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – це платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-агентів і найбільших компаній. Участь у Чемпіонаті дає можливість набратись досвіду, отримати пропозиції щодо роботи, цінні поради від світових ІТ-гуру та, найголовніше, – інвестиції та підтримку в розвитку проектів. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.
Щорічно учасниками Чемпіонату стають понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії. Генеральними партнерами виступають провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf, StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft. Тема конкурсних робіт Чемпіонату «Золотий Байт-2017» – «Invent. Create. Change» («Винаходь. Твори. Змінюй»).
Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті «Золотий Байт» доступна на сайті www.goldenbyte.org , а також на сторінках проекту в соцмережах: Facebook, VK. Якщо Ви бажаєте стати частиною великої події, звертайтеся за телефонами: (093) 087-30-33, (067) 303-05-33
[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]








