ГоловнаНовиниКримінальна хронікаУ Бердичівському районі поліцейські затримали двох чоловіків, які демонтували залізничні колії

У Бердичівському районі поліцейські затримали двох чоловіків, які демонтували залізничні колії

Правоохоронці застали обох бердичівлян на залізничному полотні недіючої колії сполученням с. Рея – с. Райки, де ті встигли демонтувати частину комплектуючих. Чоловіків затримали. Нині розпочато кримінальне провадження.

Під час відпрацювання території обслуговування неподалік с. Реї інспектори превентивного блоку звернули увагу на чоловіків, які копирсалися на залізничній колії. Виявилося, за допомогою підручних засобів вони її демонтували і вантажили в автомобіль металеві частини. Чоловіки вже встигли спакувати 47 болтів кріплення, по 16 гайок і граверів та 6 металевих деталей.

Працівники слідчо-оперативної групи, які прибули на місце події, встановили особи незнайомців. Ними виявилися 32-х та 41-річний місцеві жителі. Чоловіки пояснили, що вирішили підзаробити, здавши усе демонтоване до пункту прийому металобрухту.

Болти кріплення, гайки та металеві комплектуючі, а також автомобіль, у який вантажилось викрадене, поліцейські вилучили.

– За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Чоловікам може загрожувати до 5 років позбавлення волі, – зазначила начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області

[ad id=’11619′]
[ad id=’11152′]

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Привітали захисника

Бердичів вшанував захисника: солдат Ігор Котляр отримав подяку

0
На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбулася тепла й водночас урочиста подія. Захисника України, солдата Ігоря Котляра, офіційно привітали за мужній захист країни. Міський...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО