Четвер, 2 Травня, 2024
spot_imgspot_img
ГоловнаЖиттяСпортНа стадіоні СК Бердичів відбувся 49-й турнір "Юні таланти". Результати

На стадіоні СК Бердичів відбувся 49-й турнір “Юні таланти”. Результати

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

У селі Романівка, що в Райгородоцькій ОТГ, 5 листопада 2023 року, на стадіоні СК Бердичів відбувся 49-й турнір “Юні таланти”.

Ця спортивна подія стала традиційною для клубу, привертаючи молодь із Вінницької, Київської та Житомирської областей. Усього на турнірі зібралося 14 команд, готових продемонструвати свої футбольні навички, повідомляють Новини Бердичева.

За цей день на стадіоні СК Бердичів відбулося 27 захоплюючих матчів, які подарували глядачам незабутні миті радості та спортивного емоційного напруження. Серед учасників виділилися дві вікові категорії: гравці народжені у 2015/16 роках та ті, котрі народилися у 2013/14 роках.

Переможцями турніру в обох вікових категоріях стала команда “Спорткідс” з Крюківщини, Київська область. Гравці цієї команди продемонстрували високий рівень майстерності та успішно закрили питання про переможців у своїх вікових групах.

Срібні медалі у віковій групі 2015/16 років народження виборола команда “Шахтар”, а бронзові нагороди отримали господарі турніру – “СК Бердичів”. Це велике досягнення для місцевої команди, яка підтвердила свій професіоналізм та вміння виборювати призові місця в таких змаганнях.

У віковій категорії 2013/14 років народження срібло виборола команда з Коростишева, відома як “Stone Town”. Бронзові нагороди у цій віковій групі отримав клуб “Шахтар”. Всі ці команди варто відзначити за їхню велику працелюбність та відданість футбольному спорту.

Турнір “Юні таланти” в селі Романівка став важливою спортивною подією для молоді та сприяє розвитку футболу в регіоні. Ці змагання допомагають молодим гравцям розвивати свої навички та набирати важливий досвід у світі спорту. Нехай такі турніри продовжують існувати та надихати наступні покоління на досягнення у футболі.

Новини Бердичева раніше повідомляли, що 22 та 23 жовтня у районі відбувся футбольний турнір “Юні таланти”. Крім того, ми вже повідомляли, у Бердичеві шукали талановитих футболістів на турнірі.