spot_imgspot_img
ГоловнаНовиниНовини БердичеваПерші місця здобули бердичівські спортсмени вдома і на виїзді

Перші місця здобули бердичівські спортсмени вдома і на виїзді

Надзвичайніи БердичівНадзвичайніи Бердичів

Зараз місто Бердичів має велику кількість дійсно талановитих спортсменів, які постійно здобувають високі нагороди на різного виду змаганнях, турнірах та чемпіонатах, було чим пишатися місту і в минулому, адже за радянських часів бердичівські спортсмени теж неодноразово дивували світ, стаючи Чемпіонами. Велика заслуга у цьому дійсно талановитих тренерів, тренерів з великої літери, які зуміли розгледіти у своїх вихованцях майбутніх спортивних зірок та зробити усе, щоб привести їх до перемоги. А тому імена Віталія Лонського, Миколи Самойлова та інших, не менш видатних тренерів, ніколи не будуть забутими у місті Бердичеві.

До тих, чиї імена будуть жити вічно у спортивній історії міста Бердичева, належить і Заслужений тренер України Валерій Пушкарьов, під керівництвом якого прості бердичівські дівчата здобути свою путівку у спортивне майбутнє, та навіть стали майстрами спорту. Вже вдруге у місті Бердичеві відбувається баскетбольний турнір, присвячений пам’яті Валерія Пушкарьова, який цього року проходив у спортивній залі НВК №4.

Баскетбольний турнір проводився серед дівчат 2004-2005 року народження, і у ньому взяло участь чотири команди з міста Бердичева, Хмельницького, Полонного та Житомира. Надзвичайно приємно, що саме бердичівські баскетболістки змогли зайняти переможне перше місце, на другому місці опинилися дівчата з Хмельницького. Третє місце турніру у баскетбольної команди з міста Житомира.

Інший турнір, але вже з індорхокею, проходив днями у Сумській області, і був присвячений пам’яті Олександра Федоренка. Ці спортивні змагання відбуваються вже десятий рік поспіль, і носять статус міжнародних, адже цього року в них взяло участь десять команд з України та Білорусі. Приймали участь у змаганнях і наші земляки з команди БКПЕП «Старт», які приїхали на турнір у супроводі тренера Василя Гарбуза.

Гравцям БКПЕП «Старт» вдалося дійти до фінальної частини змагань, і у напруженому протистоянні отримати переконливу перемогу та здобути перше місце, ставши переможцями турніру. На другому місці КДЮСШ №1 Черкаси, третє дісталося команді КДЮСШ «Барса-2000». Так що від щирого серця поздоровляємо наших переможців!