ГоловнаЖиттяЗдоров'яПід час наради у лікарні Бердичева говорили про головне

Під час наради у лікарні Бердичева говорили про головне

У лікарні Бердичева план за планом. 5 березня 2024 року відбулася чергова нарада у директора Комунального некомерційного підприємства Бердичівська міська лікарня при Бердичівській міській раді під керівництвом Костянтина Гінгуляка. Участь у нараді взяли в.о. заступника директора Наталія Петрівна Жигун, в.о. медичного директора Ірина Олександрівна Чернікова, керівники структурних підрозділів та представники лікарні.

Про це повідомила пресслужба КНП Бердичівська міська лікарня.

“Однією з головних цілей зустрічі було обговорення доцільності проведення діагностичних та лабораторних обстежень у пацієнтів, які перебувають у стаціонарі, а також забезпечення дотримання субординації, етики та деонтології серед колективів лікарні”, – йдеться у повідомлені.

Відзначено, що такі зустрічі є корисними, оскільки дозволяють спільно розв’язувати проблемні питання. За словами директора лікарні, Костянтина Вікторовича Гінгуляка, головною метою є надання якісних медичних послуг в екстрених та планових випадках всім мешканцям регіону та вимушено переміщеним особам у режимі 24/7.

Новини Бердичева раніше повідомляли, що Бердичівська міська лікарня отримала апарат УЗД від благодійників.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Привітали захисника

Бердичів вшанував захисника: солдат Ігор Котляр отримав подяку

0
На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбулася тепла й водночас урочиста подія. Захисника України, солдата Ігоря Котляра, офіційно привітали за мужній захист країни. Міський...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО