ГоловнаНовиниВійнаРосія вивела з ладу майже 50% енергосистеми України

Росія вивела з ладу майже 50% енергосистеми України

Глава Кабінету міністрів Денис Шмигаль заявив, що в результаті завданих армією РФ ракетних ударів виведена з ладу майже половина енергосистеми України

Обстріли РФ вивели з ладу майже 50% енергосистеми України, про це стало відомо сьогодні. Очільник уряду звертає увагу на те, що країна-агресорка продовжує ракетні удари по цивільній критичній інфраструктурі України, таким чином воюючи проти цивільного населення та позбавляючи його під час зими світла, водопостачання, тепла та зв’язку. У таких містах, як Бердичів, постійно відбувається технологічне відключення світла. Але це нас не зламає!

“Тільки протягом 15 листопада росія випустила по українських містах близько 100 ракет. Майже половину нашої енергетичної системи виведено з ладу”, – офіційно підтвердив Денис Шмигаль.

За його словами, у ситуації, що склалася, наша країна потребує додаткової підтримки від європейських партнерів як у сфері енергетики, постачання додаткового обладнання, так і додаткових фінансових ресурсів для закупівлі додаткових обсягів газу і також для більшої підтримки енергетичного сектору.

Ніч найтемніша перед світанком… Нас це не зламає!

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

світовий банк

Світовий банк знизив прогноз глобального зростання: оцінка стану світової економіки

0
Світовий банк оприлюднив оновлену оцінку перспектив розвитку світової економіки, у якій прогноз темпів глобального зростання було переглянуто у бік зниження. У документі зазначається, що...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО