Із 14 лютого у бердичівських закладах освіти відновлюють очне навчання. Відповідне рішення у найближчий час ухвалить Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконкому Бердичівської міської ради. Про це нам стало відомо зі свої джерел у виконкомі.
Джерело підкреслило, що всі школи готові з 14 лютого прийняти учнів та поновити очний навчальний процес.








