ГоловнаЖиттяЗдоров'яСьогодні буде прийнято рішення про встановлення у Бердичеві червоної зони

Сьогодні буде прийнято рішення про встановлення у Бердичеві червоної зони

Через збільшення кількості хворих на коронавірус Бердичів, як і вся Житомирська область, опиниться у червоній зоні і будуть діяти такі ж обмеження, як і під час зимового локдауну.

Про це 1 березня під час брифінгу розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Сьогодні буде проведено державну комісію ТЕБ та НС, де Житомирщина увійде до червоної зони з відповідними обмеженнями. За останній тиждень ми здійснили майже 6 тисяч ПЛР-тестувань і отримали 2 716 захворівших на COVID-19. За останні чотири тижні динаміка виросла від 900 майже до 2 700 – втричі збільшилась кількість захворівших», – зазначив Бунечко.

Відповідаючи на питання журналістів, голова Житомирської ОДА уточнив, що до червоної зони увійдуть всі райони області.

Нагадаємо, 18 лютого Кабмін оприлюднив постанову про повернення до «кольорових» карантинних зон. 27 лютого головний санітарний лікар Віктор Ляшко поінформував про результати засідання Державної комісії з ТЕБ та НС і зауважив, що 7 областей, у тому числі Житомирська, наразі перебувають у помаранчевій зоні і ризикують найближчим часом бути переведеними до червоного рівня.

Червона зона передбачає введення обмежень, які діяли під час зимового локдауну.

Новини Бердичева

Читайте Новини Бердичева у Telegram

Публікуємо найцікавіші статті, події та конкурси. Ми там, де наші читачі!

Новини по темі

Останні Новини

Депутати

86-та сесія Бердичівської міської ради 24 червня: фінансова автономія шкіл та...

0
24 червня 2026 року о 10:00 в актовій залі виконавчого комітету Бердичівської міської ради відбудеться чергова 86-та сесія VIII скликання. Депутатам доведеться розглянути понад...

ПЕРЕОБЛАДНАННЯ АВТО